Nowa płyta Bon Jovi


Na 10 listopada wyznaczono premierę nowej płyty Bon Jovi. Dzieło będzie nosić tytuł "The Circle".

Zmarła prof. Krystyna Pisarkowa, badaczka języka polskiego


Prof. Krystyna Pisarkowa, badaczka języka polskiego, interpretatorka tekstów poetyckich i prozatorskich, zmarła w sobotę w Krakowie. Miała 78 lat - poinformowała PAP z-ca dyrektora Instytutu Języka Polskiego PAN ds. naukowych prof. Barbara Czopek-Kopciuch.

Papa D i miłość sprzed lat


Prezentujemy filmowy materiał z planu nowego teledysku grupy Papa D. W klipie "Wyspa" rolę dawnej miłości lidera zespołu Pawła Stasiaka zagrała Bogna Sworowska, wicemiss Polonia '87, pierwsza i jedyna Polka, która gościła na okładce amerykańskiego "Playboya".

Członkowie The Clash na koncertach Gorillaz


Dwaj członkowie grupy The Clash przygotowują się do wspólnych występów z formacją Gorillaz.

Drugi dzień CLMF: nie kupujcie płyt, pomóżcie potrzebującym


Pozytywne wibracje (Gentleman) i zaangażowany przekaz (Lupe Fiasco) i w końcu nieskrępowana zabawa (50 Cent). Pod takimi hasłami upłynął drugi dzień krakowskiego Coke Live Music Festival.

Julian Casablancas planuje trasę


Artysta wybiera się na trasę koncertową po Ameryce Północnej.

REGULAMIN "Sondaż "Anioły i Demony" z KDC SMS"


Nie ma jak słodko się upić. Z takiego założenia wyszła aktorka Agata Kulesza i były piłkarz Jan Tomaszewski. Natomiast panowie Cezary Pazura i Paweł Małaszyński najpierw wypili "brudzia", a później zaczęli się kłócić. O mało nie doszło do rękoczynów!

Honorowe członkostwo w zespole


Perkusista grupy Arctic Monkeys został honorowym członkiem zespołu Seana Combsa Dirty Money.

Słynny DJ w Krakowie


Szkocki producent i DJ Calvin Harris to kolejny artysta, którego zobaczymy w Krakowie podczas drugiej edycji festiwalu Selector (4-5 czerwca).

BrzydUla: Pshemko ma syna!


W kolejnych odcinkach "BrzydUli" będzie się działo. Pojawią się nowi aktorzy, nowe wątki, a przede wszystkim w końcu znajdzie się ktoś, kto zignoruje Pshemko.

"Taniec z gwiazdami": Maciej Friedek żegna się z progamem. "40" Olgi Bołądź


"Poziom tańca poszedł dziś w górę" - powiedziała w trakcie programu Katarzyna Skrzynecka. Mimo wysokich not z programem pożegnał się Maciej Friedek ("Detektywi") tańczący salsę z Blanką Winiarską. Okrągłe 40 punktów zdobyła Olga Bołądź

Graffiti na Dniach Sztuki Współczesnej


Ponad 30 graficiarzy z Polski i z zagranicy wzięło udział w czwartek w malowaniu graffiti na ścianie białostockiej fabryki. Całodniowa impreza otworzyła 25. Dni Sztuki Współczesnej w Białymstoku.

Grożą mu, bo jest gejem?


Mark Feehily z boysbandu Westlife stał się obiektem anonimowych ataków. Piosenkarzowi grożono nawet śmiercią.

Zdesperowany Roman Polański


Przebywający cały czas w szwajcarskim areszcie Roman Polański - polski reżyser, scenarzysta i aktor - wciąż ma nadzieję na możliwość wyjścia z więzienia za kaucją. "W tym celu gotowy jest zapłacić naprawdę znaczną kwotę" - powiedział adwokat artysty, Herve Temime.

Ojciec Nicolasa Sarkozy'ego wystawia w Budapeszcie


Paul Sarkozy, ojciec prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, wybrał Budapeszt na pierwszy etap swej wystawy abstrakcyjnych płócien i kompozycji, gdyż - jak twierdzi - nie chciał krępować swego syna we Francji.

Beatles chce "pokojowych" urodzin


Były perkusista The Beatles, Ringo Starr, zaprosił miliony fanów do wzięcia udziału w swoich 70. urodzinach. Muzyk chciałby, aby podczas uroczystości, której będzie towarzyszyć koncert, fani - dokładnie w południe - zdobyli się na moment solidarności, wykonując gest "miłości i pokoju" poprzez złożenie palców w literę "V".

Konflikt wokół Polskiego Słownika Biograficznego


Dyrektor Instytutu Historii PAN Adam Manikowski oświadczył w poniedziałek, że nie ponosi winy za opóźnienie w przekazaniu Słownikowi Biograficznemu dotacji ministra kultury; odpowiedzialnością za tę sytuację obarcza wydawnictwo Universitas. Dyrektor Universitasu Andrzej Nowakowski uważa te zarzuty za absurdalne.

Cemetery of Scream rozpoczyna inwazję konecrtową


Wraz z nowym rokiem zespół Cemetery of Scream rozpoczyna systematyczną inwazję koncertową w kraju i za granicą. Znane są już terminy występów grupy w nadchodzącym kwartale.

Jazzowe Fryderyki 2010


Związek Producentów Audio Video ogłosił nominacje do tegorocznych nagród muzycznych Fryderyki. Wśród wyróżnionych jazzmanów znaleźli się m.in. Włodek Pawlik, Tomasz Stańko i Krzysztof Herdzin.

Chylińska z Przebojem Roku!


Znamy wyniki plebiscytu Przebój Roku RMF FM. Tytuł ten przypadł w udziale Agnieszce Chylińskiej za utwór "Nie mogę Cię zapomnieć" .

znalezionych: 14598, strona 1 z 730
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.