Rekordowe oglądalności programu "Tomasz Lis na żywo" oraz serialu "M jak miłość"


W poniedziałek, 30 listopada, program "Tomasz Lis na żywo" osiągnął rekordowe od czasu debiutu (25. lutego 2008r.) wyniki w grupie widzów 16-49. Widownia wyniosła 1,3 mln. Natomiast udziały ukształtowały się na poziomie 22,1 proc. W grupie 4+ poniedziałkowy wynik to również jedna z lepszych oglądalności programu. Obejrzało go prawie 3,5 mln widzów, przy udziałach 28,3 proc. Ponadto rekordową widownię tej jesieni odnotował serial obyczajowy TVP2 "M jak miłość". Rekord padł w obu analizowanych...

Samotny, dotknięty depresją papież w filmie Morettiego


W rzymskim miasteczku filmowym Cinecitta i w gmachu ambasady Francji, majestatycznym Palazzo Farnese, trwają zdjęcia do filmu "Habemus Papam" Nanniego Morettiego. To historia nowo wybranego papieża, cierpiącego na depresję. Jego rzecznika gra Jerzy Stuhr.

Dokument o żydowskiej szkole


Premiera dokumentalnego filmu "Perecowicze" Sławomira Grunberga opowiadającego o uczniach żydowskiej szkoły im. I. L. Pereca zamkniętej po wydarzeniach Marca 1968 roku, odbędzie się 29 sierpnia w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

John Hurt w roli Zeusa


John Hurt, znany m.in. z serii filmów o Harrym Potterze oraz Isabel Lucas, jedna z bohaterek obrazu "Transformers: Zemsta upadłych" wystąpią w mitologicznej produkcji "Immortals".

Lindsay Lohan w krwawym horrorze


Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny pociąg z mięsem") - informuje portal Bloody-disgusting.com

Sikorski o pomocy konsularnej dla Polańskiego


Oczywiście potępiamy czyn Romana Polańskiego, ale tak jak pomagamy innym polskim obywatelom, tak i jego objęliśmy pomocą konsularną - powiedział szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, pytany na konferencji prasowej w Brukseli o reżysera, który tego dnia został przeniesiony do aresztu domowego.

Spike Jonze kręci z Arcade Fire


Grupa Arcade Fire nawiązała współpracę z cenionym reżyserem, Spikiem Jonze'em. Efektem będzie krótkometrażowa produkcja.

Nieprawdziwe plotki o zmianach w The Rolling Stones


Charlie Watts nie opuścił szeregów The Rolling Stones. Rzeczniczka gwiazdorskiej formacji, Fran Curtis, zaprzeczyła plotkom o zmianie składu.

Jim Sheridan uważa Daniela Day-Lewisa za najlepszego aktora


Jim Sheridan twierdzi, że Daniel Day-Lewis to jeden z najdoskonalszych aktorów naszych czasów.

Neal McDonough zwolniony z serialu po trzech dniach


Neal McDonough został wyrzucony z obsady nowego serialu telewizji ABC, ponieważ odmówił wzięcia udziału w scenie erotycznej.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych: pokazy z audiodeskrypcją


W trakcie 34. FPFF w Gdyni, podobnie jak w latach ubiegłych, z myślą o osobach niewidomych i niedowidzących, odbędą się projekcje z wykorzystaniem techniki audiodeskrypcji - poinformowali na oficjalnej stronie festiwalu jego organizatorzy.

52UM z nową płytą


Ukazała się druga płyta projektu 52UM. "Superego" to album, na którym osobowość i teksty Konrada Januszka zostały ubrane w brzmienie, tworzone przez takie osobowości jak Robert Brylewski czy Wojciech Konikiewicz.

Premierowy utwór Pei


17 września ukaże się najnowszy album Pei. Tylko w Onet.pl prezentujemy najnowszy utwór "Hip Hop".

Owacje dla Andrzeja Wajdy


W obecności Andrzeja Wajdy rozpoczęła się we wtorek, 9 lutego, retrospektywa jego twórczości w Filmotece Narodowej w Paryżu. Pierwszego wieczoru paryscy widzowie obejrzeli film "Tatarak", który za tydzień wejdzie do francuskich kin.

Onar i Bob One mają zajawkę


Singiel "Mam zajawkę" zapowiada najnowszy album Onara "Jeden na milion". Do piosenki powstał teledysk w którym gościnnie udziela się katowicki reprezentant sceny reggae - Bob One.

99 wywiadów Davida Lyncha


David Lynch nagrał już 99 wywiadów z przypadkowymi Amerykanami w ramach swojego najnowszego internetowego przedsięwzięcia Interview Project.

Seksowna sesja? Nigdy więcej!


Australijska wokalistka Gabriella Cilmi na dobre zraziła się do pozowania dla męskiej prasy. Cilmi była bardzo niezadowolona ze swojej ostatniej sesji dla brytyjskiego magazynu.

To już pewne - wracają na scenę!


Po wielu miesiącach spekulacji słowo stało się ciałem - brytyjski zespół The Libertines oficjalnie się reaktywował!

Turbo powraca z pierwszym od pięciu lat albumem


Nowy krążek Turbo nosi tytuł "Strażnik światła" i zawiera ponad 70 minut muzyki utrzymanej w klimacie klasycznego hard & heavy. Płyta do sprzedaży trafiła 23 listopada.

Sensacyjne odejście gitarzysty?


Według niepotwierdzonych informacji amerykańską grupę Red Hot Chili Peppers opuścił gitarzysta John Frusciante.

znalezionych: 14598, strona 1 z 730
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

najlepszym wyjściem i zabezpieczeniem płynności finansowej jest faktoring. Bez względu na to jaki wybierzemy faktoring - czy faktoring regresywny czy faktoring progresywny to zawsze będzie to wyjście lepsze niż kredyt bankowy. Od jakiegoś czasu obserwuje się znaczny wzrost usługi związanych z faktoringiem i należy oczekiwać, że popularność faktoringu będzie nadal rosła. Dlatego zapoznaj się już teraz z naszą ofertą faktoringową.